MEDEDELINGEN BARCOMMISSIE
19 juni 2025
Het tennis- en padel seizoen 2026 start binnenkort! De competities, toernooien en vele andere activiteiten staan op de agenda. De tijd breekt weer aan om elkaar te ontmoeten op de banen en in het paviljoen bij OTC’34.
Maar om dat allemaal mogelijk te maken vragen we onze leden om hun inzet bij:
- Bar- en keukendiensten
- Onderhoudsdiensten
- Begeleidingsdiensten bij activiteiten en toernooien
Actief meedoen: je bewijst er niet alleen een dienst mee voor het positieve clubgevoel, maar ook vooral voor jezelf en je team!
We verwachten dat elk actief senior lid tenminste 2 diensten (2x 4 uren) invult in 2026. Ben je al als vrijwilliger actief in een commissie of ben je vanaf dit jaar 70 jaar of ouder dan vervalt deze verplichting, maar je mag natuurlijk wel vrijwilligerswerk blijven doen voor de club. Graag zelfs!
Bar- en Keukendiensten:
Per 1 februari staan de bar- en keukendiensten (periode 1 maart-1 november) open voor inschrijving via de OTC-site (De Club-Bardiensten) en KNLTB-app (Club-Diensten). Wil je wat te kiezen hebben, ben er dan tijdig bij!
Vooral tijdens toernooien en activiteiten zitten we vaak verlegen om helpende handjes en dan sta je gegarandeerd met anderen samen.
Vanaf 1 april zal de barcommissie de nog openstaande diensten toewijzen aan de nog niet aangemelde leden.
Ben je niet bekend met het reilen en zeilen achter de bar of wil je je informatie opfrissen: op de 1e woensdag van de maand (start 4 maart) is er een uitlegmoment om 19:00uur in het paviljoen.
Geplande bar- en keukendiensten regel of ruil je zelf: ben je verhinderd, raadpleeg dan de Community-app: Bardienst Invallers. Hierin staan deelnemers die bereid zijn diensten over te nemen (tegen afkoopvergoeding) of te ruilen. Wordt de barcommissie ingeschakeld om dit te regelen, dan kost je dat de afkoop €35 of €50 als je binnen een week van de dienst afmeldt. Niet verschijnen voor een geplande dienst kost eveneens €50.
Als je geen bar- of keukendiensten kunt/wilt doen, meld je dan aan voor andere vrijwilligerstaken, want er is veel te doen bij onze vereniging. Denk bijvoorbeeld ook aan onderhoud of begeleiding bij activiteiten en toernooien. Geef ook dit aan vóór 1 april via e-mail: [email protected].
Prioriteit is ervoor te zorgen dat alle diensten ingevuld zijn, omdat er dit seizoen weer volop activiteiten zijn gepland. En dit betekent dat we hiervoor jullie hulp hard nodig hebben.
Als je echt geen diensten kunt doen, meld dit vóór 1 april aan de barcommissie. Je ontvangt dan via de penningmeester een afkoopfactuur van €35 per dienst(2 diensten per jaar). Heb je eerder je diensten afgekocht, dan is dit geen automatische verlenging voor het nieuwe jaar.
Bij vragen of mededelingen over bovenstaande: stuur je bericht naar [email protected]
https://www.otc34.nl/dienstenreglement
We wensen iedereen een sportief, gezellig en gezond 2026 toe!
Barcommissie
Freddie Konings, Victoire van Eijk, Anne-Mieke van der Veeken
Nieuwscategorieën